אנו פתוחים כרגיל גם בימים אלה עקב היותנו עסק חיוני. בהצלחה לצה"ל!

החלפת / שיפוץ משאבות סולר

עם הציוד המתקדם ואנשי המקצוע הנכונים אנחנו במרכז המנוע מוצאים כל פתרון לבעיות משאבות הסולר ברכבך, בין השירותים המרכזיים: ניקוי / החלפת / שיפוץ משאבות סולר. אנו נבצע בדיקה יסודית ולאחר הבדיקה נעדכן אתכם אודות התקלה המדויקת ונבצע את הטיפול המתאים באופן המקצועי ביותר ולאחר מכן נבצע בדיקה כי המשאבה תוקנה / הוחלפה כהלכה. השירות כולל אחריות ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.

צור קשר 073-2726056

שיפוץ משאבות סולר
תהליך שיפוץ משאבת סולר משאבות סולר משמשות לשאוב ולספק דלק לצילינדרים של מנוע הדיזל. משאבות סולר יכולות להתקלקל מסיבות רבות. לכן סקרנו את הבעיות היכולות להיווצר ופתרונן על פי רוב:

חדירת אוויר למשאבת סולר

איבוד לחץ מתרחש כאשר האוויר נכנס לאזור בו הסולר נמצא במשאבה, מה שגורם לבעיות בהתנעה או בביצועי המנוע. דליפה של אוויר אל המערכת מצריכה בדיקת אטימות של הקווים המובילים למערכת והחלפת כל הקווים לפי הצורך – בדרך כלל מתקן את בעיית המשאבה.

הזרקת סתימה

מזרקי דיזל נסתמים לאורך הזמן עקב הצטברות משקעים בסולר. מומלץ לבצע שיפוץ כל 100,000 עד 150,000 ק”מ, או לפי הצורך, כדי להחזיר את המשאבה לתפקוד תקין.

מסנן סתום

מסנן סולר סתום אמנם יכול לשמור על משאבת הסולר ויש להקפיד לנקותו ולהחליפו מדי טיפול (לפי הוראות היצרן) אבל כאשר הינו סתום ימנע כניסה של דלק אל המשאבה מה שיגרום למנוע לקרטע ואף לא לעבוד כלל. למרכז המנועים יש ניסיון רב בשיפוץ משאבות סולר סיבוביות מוטבעות, מכשור מתקדם בכדי לזהות ולבצע איטום מחדש של דליפה, אנחנו יכולים לטפל בכל בעיה במערכת הזרקת הסולר ובכל בעיה אחרת הקשורה למנוע שלך, בין תחומי המקצועיות שלנו:

כל הטיפולים הנעשים אצלנו במוסך תחת פיקוח של המפעל באחריות מלאה(פרטים אצל היועץ) ובמחיר הזול ביותר.

גלילה לראש העמוד

להתחלת שיחה בוואצאפ / סמס,
נא מלאו את מספר הטלפון שלכם

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
הודעה נשלחה מאיתנו עכשיו, גשו לוואצאפ / סמס להמשך שיחה.
דילוג לתוכן