אנו פתוחים כרגיל גם בימים אלה עקב היותנו עסק חיוני. בהצלחה לצה"ל!

מנוע יגואר E-Pace מיבוא או מפירוק

החלפת מנוע יגואר E-Pace מיבוא / פירוק לכל המודלים כולל מתן אחריות מלאה ל-3 חודשים. מרכז המנוע הינו מוסך מנועים מוביל, ברשותנו מחסן ענק של מנועים שמורים שנבדקו באופן יסודי מוכנים לאספקה מהירה. אנו דואגים גם לבצע את ההתקנה ומספקים מענה ושירוף מקיף לכל תקלה במנוע הרכב.  

 

שירות מקיף למנועי יגואר E-Pace

בנוסף לשירות החלפת מנוע אנו מספקים שירותים ופתרונות מתקדמים לכל החלקי והמערכות הקשורות למנוע יגואר E-Pace: שיפוץ אוברול למנוע וראש מנוע, טיפול במערכת הדלק (תיקון / החלפת מזרקי דלק – אינג’קטורים), שיפוץ מגדשי טורבו, החלפת מחשב מנוע, תיקון חיישן ראשי ו-AGR, פולי מנוע ועוד.  

החלפת מנוע יגואר E-Pace – איך זה עובד?

ישנה תקלה במנוע היגואר E-Pace שלכם? בכל מקרה של תקלה או חשד לכך פנו אלינו לשם בדיקה יסודית על מנת לאבחן את הבעיה ולבחון את הפתרון האידיאלי והמשתלם עבורכם (שיפוץ כללי / תיקון ראש מנוע / אספקת מנוע מיבוא או פירוק). במקרה של החלפה אנו נדאג לתהליך מסודר ומקיף שבו:

נספק לכם מנוע באיכות מעולה אשר מתאים לדגם והמודל של הרכב שברשותכם

נפרק את המנוע הישן ונרכיב את המנוע החלופי באופן יסודי

נדאג להחליף שמנים, פילטר שמן ונוזלי קירור

נבצע בדיקה מקיפה למנוע טרם ההתקנה ולאחר ההתקנה כולל נסיעת מבחן

נעניק לכם שטר מכר עם פרטי המנוע והמספר שלו עבור מכון הרישוי (לשם הנפקת רישיון רכב מעודכן)

נספק לכם אחריות מקיפה ומתן שירות אדיב לכל אורך הדרך (:

 

החלפת מנוע מבצעים רק במרכז המנוע:

  1. נהנים ממחירים שוברי שוק
  2. מבצע התקנה יסודית ע”י מכונאים מנוסים בהחלפות מנועים
  3. שירות מקיף: אספקת מנוע + התקנה ואחריות מקיפה
  4. מספקים מנועים שמורים מיבוא או מפירוק, כל מנוע נבדק בקפידה טרם ההתקנה ולאחר ההתקנה
  5. אנו היבואן עצמו – אתם לא סופגים את פערי התיווך!
  6. ברשותנו מאגר מנועים ענק, זמין בכל עת לאספקה והתקנה

  

נשמח לספק לכם שירות אדיב ומקצועי במחירים מעולים ללא פערי תיווך!

 

החלפת מנוע מיבוא / פירוק לכל המודלים והשנתונים של יגואר E-Pace:

יגואר E-Pace 2.0 שנות ייצור: 2018, 2019, 2020
יגואר E-Pace 2.0 S שנות ייצור: 2018, 2019, 2020
יגואר E-Pace 2.0 S PLUS שנות ייצור: 2018, 2019 

שאלות ותשובות

אם אתם כרגע נמצאים במצב שבו תיקון / שיפוץ המנוע או החלפתו במנוע אחר הן אופציות שנמצאות על הפרק, חשוב לדעת, כי, ספציפית, האופציה הרלוונטית לרכב שלכם, תיבחר בהתאם לבעיה שאיתה מתמודד מנוע רכבכם – כשהמדובר בתקלה שאינה מצריכה שיפוץ גדול למנוע אז בהחלט יתכן כי תיקון המנוע או ראש המנוע תהיינה האופציות המשתלמות יותר. אולם, במידה ומדובר בנזק גדול כשהתיקון ידרוש טיפול ארוך ומורכב, האופציה של החלפת מנוע מיבוא או מפירוק עשויה להיות הבחירה העדיפה מבחינת זמן ועלויות.
לצד רכישת המנועים המיובאים עומדים יתרונות רבים – מקורם בכלי רכב בחו”ל, מתוך הקפדה על בחירה במדינות שבהן מוסר העבודה ומודעות לטיפולי הרכב השונים גבוהים יותר מאלו הישראלים. גם האקלים ששור בהן הוא קר יותר לעומת החום הישראלי, כך שהם מתאמצים פחות והבלאי על המנוע ועל שאר חלקי הרכב נמוך במידה ניכרת. כמו כן, היות ומדובר במדינות שבהן מגוון הרכבים עצום, יש ליבואן את היתרון בבחירה וסינון קפדני, כך שמגיעים לישראל רק מנועים איכותיים ושמורים, המגיעים כיחידה אחת.
העלות של מנוע המגיע מייבוא עשויה להשתנות, בין אם בשל דגם הרכב שעבורו נדרש המנוע ובין אם בשל קריטריונים נוספים שנגזרים מכך (למשל, רכב יוקרה או רכב אספנות נדיר). העלות יכולה לנוע בטווח המחירים שבין אלפים בודדים ולהגיע גם עד לעשרות אלפי ש”ח, כשאנחנו מדברים על מנועי חלופי איכותי המיועד לרכב יוקרה. אולם, אם אתם מחפשים ממוצע מחירים כללי וגס, ניתן יהיה לנקוב את גובה הסכום באזור ה-7,000 ₪.
במידה ואתם רכושים מנוע מיבוא, כדאי לרכוש את המנוע ישירות מהיבואן ולחסוך את פער/י התיווך. בנוסף, רצוי לרכוש את המנוע מספק שנותן שירות מלא של אספקת מנוע + התקנה, הן לשם חסכון בעלויות והן לשם חסכון בזמן ובכך שיש גורם אחד שמטפל בהכל וניתן לפנות אליו לשם מתן שירות לפני ולאחר ההתקנה. על כל מקרה, מכיוון שהמנוע הוא חלק מרכזי ויקר ברכב, חשוב מאוד לא להתפשר ולפנות אל מוסך אמין ומנוסה בהתקנות מנועים לרכב.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר בנושא החלפת מנוע מיבוא או מפירוק לכל המודלים של יגואר E-Pace צרו עמנו קשר

גלילה לראש העמוד

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית בוואטספ, נא מלאו את מספר הטלפון שלכם

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
הודעה נשלחה מאיתנו עכשיו, גשו לוואצאפ / סמס להמשך שיחה.
דילוג לתוכן