אנו פתוחים כרגיל גם בימים אלה עקב היותנו עסק חיוני. בהצלחה לצה"ל!

מנוע בנטלי בנטאיגה מיבוא או מפירוק

שנה תקלה במנוע רכב בנטלי בנטאיגה? במרכז המנוע, מוסך המתמחה במנועים לרכב תקבלו את המענה האופטימלי: שירות החלפת מנוע לכל הדגמים והמודלים של בנטלי בנטאיגה הכולל אספקה מהירה של מנוע איכותי ושמור מיבוא / פירוק + התקנה ואחריות מלאה ל-3 חודשים. 

 

שירות מקיף למנועי בנטלי בנטאיגה

בנוסף לשירות החלפת מנוע אנו מספקים שירותים ופתרונות מתקדמים לכל החלקי והמערכות הקשורות למנוע בנטלי בנטאיגה: שיפוץ אוברול למנוע וראש מנוע, טיפול במערכת הדלק (תיקון / החלפת מזרקי דלק – אינג’קטורים), שיפוץ מגדשי טורבו, החלפת מחשב מנוע, תיקון חיישן ראשי ו-AGR, פולי מנוע ועוד.  

החלפת מנוע בנטלי בנטאיגה – איך זה עובד?

במידה וישנה תקלה המצריכה בדיקה אנו נבצע דיאגנוסטיקה, נבחן את מקור התקלה ואם יש צורך להחליף את המנוע (או אם ניתן לבצע תיקון). במקרה של החלפה אנו נדאג:

לספק לכם מנוע שמור התואם את דגם הרכב שלכם

לבצע התקנה יסודית, כולל החלפת שמנים, פילטר שמן ונוזלי קירור

לבצע בדיקת תקינות מלאה כולל נסיעת טרם מסירת הרכב

לתת לכם שטר מכר עם כל פרטי המנוע שהורכב עבור מכון הרישוי

להעניק לכם אחריות מלאה ושירות אדיב בכל עת (:

 

היתרונות בהחלפת מנוע במוסך מרכז המנוע:

  1. מחירים משתלמים במיוחד
  2. מנועים זו המומחיות שלנו, מאחורינו מאות התקנות של מנועים לכל סוגי הרכבים והדגמים
  3. שירות “קומפלט” – אנו נותנים שירות מ-א’ ועד ת’, אספקת מנוע, התקנה ואחריות מקיפה, כך שתוכלו לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה לאורך כל הדרך
  4. אנו היבואן עצמו – כך שאתם חוסכים בהוצאות תיווך
  5. ברשותנו מאגר ענק של מנועים מוכנים באספקה מיידית
  6. מספקים מנועים באיכות מעולה שנבדקו בקפידה בארץ ובחו”ל טרם היבוא

 

נשמח לספק לכם שירות אדיב ומקצועי במחירים מעולים ללא פערי תיווך!

 

החלפת מנוע מיבוא / פירוק לכל המודלים והשנתונים של בנטלי בנטאיגה:

בנטלי בנטאיגה 4.0 שנות ייצור: 2019, 2020
בנטלי בנטאיגה 4.0 Mulliner שנות ייצור: 2019, 2020
בנטלי בנטאיגה 6.0 שנות ייצור: 2019, 2020
בנטלי בנטאיגה 6.0 Mulliner שנות ייצור: 2019, 2020

שאלות ותשובות

האופציה האידיאלית עבורכם נקבעת בהתאמה לסוג הבעיה שממנה סובל מנוע הרכב שלכם – במקרים בהם המנוע בר תיקון ואין מדובר בתקלה חמורה, שיפוץ מנוע או לראש המנוע תהיינה האופציות העדיפות והמשתלמות יותר. אולם, במקרים בהם התקלה מצריכה שיפוץ כללי ומאסיבי של המנוע הדבר עלול לייקר את עלויות הטיפול בצורה ניכרת. במקרה כזה, או כמובן גם במקרים בהם המנוע אינו בר תיקון האופציה של החלפת מנוע תהיה המשתלמת יותר.
לרכישת מנוע מיבוא יתרונות רבים – מדובר במנועים שפורקו מכלי רכב בחו”ל, במדינות בהן מוסר העבודה והמודעות לטיפולים ברכב נחשבים לגבוהים יותר מאלו שלנו בישראל. גם האקלים במדינות אלו הוא קריר יותר מאשר בישראל, כך שהמנועים מתאמצים פחות ושחיקת המנוע ושאר חלקיו של הרכב הינה פחותה. בנוסף, מדובר במדינות בהן קיים מגוון רכבים עצום, דבר המאפשר סינון קפדני ובחירת מנועים איכותיים ושמורים טרם הייבוא לארץ.
עלותו של מנוע מיבוא עשויה להשתנות בהתאמה לדגם הרכב ולקריטריונים נוספים הנגזרים ממנו (כדוגמת נדירות לעומת שכיחות הדגם). עלות זו נעה על טווח המחיר שבין אלפי שקלים בודדים ועד לעשרות אלפים, כשהמדובר במנועי חלופי לרכב יוקרה או לרכב אספנות נדיר. אולם, ככלל, ניתן למקם את העלות הממוצעת למחירו של מנוע מיבוא באזור ה-7,000 ₪, בערך.
ככלל, בדומה לתחומי הרכב האחרים, גם כאן, עדיף להתעקש ולרכוש את המנוע ישירות מהיבואן על מנת לחסוך את פערי התיווך. בנוסף, עדיף לרכוש אצל המנוע אצל גורם המסוגל להציע לא רק את המנוע כמוצר, אלא אף את התקנתו בצורה מקצועית. שירות מקיף כזה, תחת קורת גג אחת, עשוי למנוע לכם לא מעט זמן, כסף וריצות מיותרות.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר בנושא החלפת מנוע מיבוא או מפירוק לכל המודלים של בנטלי בנטאיגה צרו עמנו קשר

גלילה לראש העמוד

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית בוואטספ, נא מלאו את מספר הטלפון שלכם

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
הודעה נשלחה מאיתנו עכשיו, גשו לוואצאפ / סמס להמשך שיחה.
דילוג לתוכן