אנו פתוחים כרגיל גם בימים אלה עקב היותנו עסק חיוני. בהצלחה לצה"ל!

מנוע אופל וקטרה מיבוא או מפירוק

אנו במרכז המנוע (מוטור סנטר) מתמחים בהחלפת מנוע לכל המודלים של אופל וקטרה במחיר המשתלם בשוק!. השירות כולל אספקה מיידית של מנוע מיבוא / פירוק באיכות מעולה שנבדק בקפידה והתקנה מקצועית ע”י צוות מיומן + אחריות מקיפה ל-3 חודשים. 

 

מומחים בהחלפה ובפתרון תקלות במנועי אופל וקטרה

אנו מספקים מעטפת שירותי טיפול ותיקון למנועי אופל וקטרה: החלפת מנוע, שיפוץ כללי למנוע (אוברול) וראש מנוע, תיקון והחלפת אינג’קטורים (מזרקי דלק), שיפוץ טורבו, החלפת מחשב ניהול מנוע (ECU/ECM), תיקון חיישן ראשי ו-AGR, פולי מנוע ועוד.  

החלפת מנוע אופל וקטרה – כיצד זה מתבצע?

במידה ונמצא בבדיקה כי המנוע המקורי של רכב האופל וקטרה שלכם תקול ויש להחליפו אנו נדאג לבצע התאמה בין המנוע החלופי לדגם הרכב שלכם ונספק עבורכם מנוע שמור ואיכותי שנבדק בקפידה. המנועים מיבוא (ישירות מהיבואן – ללא פערי תיווך!) או מפירוק ומותקנים על ידי צוות המכונאים המנוסה של מרכז המנוע. במסגרת ההתקנה אנו מבצעים החלפת שמנים, פילטר שמן ונוזלי קירור כשבסיום ההתקנה אנו מבצעים בדיקת תקינות מקיפה כך שהרכב שלכם לא יוצא מהמוסך עד שאנו מוודאים כי העבודה בוצעה באופן מושלם, כך שתוכלו ליהנות שוב מחוויית נסיעה בטוחה ומעולה. 

מספר סיבות לבחור בשירות של מרכז המנוע

  1. אצלנו תיהנו מהמחיר המשתלם בשוק!
  2. שירות במוסך ותיק ומנוסה בהתקנת מנועים לכל סוגי הרכבים והדגמים
  3. שירות מקיף – הכולל אספקת מנוע + התקנה ואחריות במקום אחד
  4. אספקה מנועים מיבוא ישירות מהיבואן – חוסכים פערי תיווך!
  5. מלאי ענק של מנועים באספקה מיידית
  6. מנועים שמורים שמגיעים כיחידה אחת ונבדקו בקפידה

  

נשמח לספק לכם שירות אדיב ומקצועי במחירים מעולים ללא פערי תיווך!

 

החלפת מנוע מיבוא / פירוק לכל המודלים והשנתונים של אופל וקטרה:

אופל וקטרה 2.2 שנות ייצור: 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009

שאלות ותשובות

החלפת מנוע נדרשת לרוב במקרים בהם המנוע אינו מתפקד בין אם מדובר עקב שחיקה טבעית לאחר שימוש אינטנסיבי (קילומטראז’ גבוה) או עקב נזק משמעותי שאינו בר תיקון, או שעלות התיקון אינה משתלמת כלכלית. יש לפנות אל מוסך מקצועי לשם אבחון המנוע וקבלת הכוונה לבחירה באופציה המשתלמת עבורכם.
במרבית המקרים האופציה העדיפה היא מנוע משומש מיבוא מחו”ל, מכיוון שמדובר במנועים שיובאו ממדינות חו”ל עם אקלים נוח ותרבות טובה של נהיגה והקפדה על טיפולים לרכב כשאין גם הגבלה להיצע המנועים שמגיעים ממדינות ענק ביחס לישראל. יחד עם זאת, גם מנועים מפירוק מקומי (מישראל) יכולים להוות פתרון טוב במידה ומדובר במנוע במצב טוב שמסופק על ידי מוסך אמין.
פירוק המנוע התקול, הרכבת מנוע חלופי תקין, החלפת שמנים, פילטר זמן ונוזלי קירור. לאחר ההתקנה יש לקבל שטר מכר מהמוסך עם פרטי המנוע החלופי לשם ביצוע רישום המנוע מול מכון הרישוי ועדכונו ברישיון הרכב.
המחיר משתנה בהתאם למודל הרכב והוא יכול לנוע מאלפי שקלים בודדים לדגמים סטנדרטיים ועד לעשרות אלפי שקלים כאשר מדובר בדגמים יוקרתיים. עלות ממוצע של החלפת מנוע לרכב היא בסביבות ה-7,000 ש”ח.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר בנושא החלפת מנוע מיבוא או מפירוק לכל המודלים של אופל וקטרה צרו עמנו קשר

גלילה לראש העמוד

לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית בוואטספ, נא מלאו את מספר הטלפון שלכם

תודה רבה, פרטיכם נקלטו !
נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם
הודעה נשלחה מאיתנו עכשיו, גשו לוואצאפ / סמס להמשך שיחה.
דילוג לתוכן